O FIRMIE


WWW: https://medicadental.pl/
Telefon: (085) 676 25 88
Adres: Familijna 65
Kod pocztowy: 15-157
Miejscowość: Białystok


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Chcąc przez długi czas cieszyć się mocnymi, ładnymi i zdrowymi zębami, należy pamiętać o systematycznych wizytach w gabinecie stomatologicznym. Podczas wizyty lekarz przeprowadza kompleksową diagnostykę, korzystając z nowoczesnych narzędzi, np. aparatu RTG sprzężonego z wizjografią.

Po dokonaniu starannej oceny uzębienia stomatolog - w razie potrzeby - sporządza plan leczenia pacjenta. Może się okazać, że leczenie nie jest potrzebne, ale warto wykonać skaling, piaskowanie lub inny zabieg z zakresu stomatologii estetycznej. Wówczas plan dalszego postępowania jest dokładnie omawiany z pacjentem.

W nowoczesnych centrach dentystycznych zwraca się dużą uwagę na indywidualne podejście do pacjenta oraz na zapewnienie mu poczucia bezpieczeństwa i komfortu. Do takich centrów należą gabinety stomatologiczne w Białymstoku, o których można przeczytać na stronie internetowej medicadental.pl.

Data dodania: 09-06-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Suwałki

Falko Fish

Poszukujesz nowego źródła dostaw, dzięki któremu będziesz miał dostęp do świeżych i smacznych ryb? Podczas wy [..]
Więcej

Lokalizacja:

Nowe Piekuty

P. H. U. Bell

Artykuły z filcu dostępne w asortymencie sklepu Bell odznaczają się ciekawym designem oraz zaletami praktycznymi. Ma [..]
Więcej