O FIRMIE


WWW: https://www.wyszukiwarkamieszkan.pl/
Telefon: 602 253 699
Adres: Kazimierza Jeżewskiego 5F
Kod pocztowy: 02-796
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Nowoczesne osiedla dają wiele ciekawych możliwości mieszkańcom. Wyposażone są w podziemne parkingi i pasaże handlowe, a także znajdują się na nich zielone skwerki i place zabaw, idealne do spędzania wolnego czasu z rodziną na świeżym powietrzu. Ponadto nowe osiedla to gwarancja wysokiej jakości budownictwa, zgodnego z najnowszymi standardami oraz z nowoczesnym designem. Jeśli chcesz kupić nowe mieszkanie w Warszawie i zależy Ci na tym, aby było zlokalizowane na Bielanach, to polecamy Ci Osiedle Kwadry Księżycowej. To idealne miejsce do zamieszkania w stolicy. Nowoczesne, dobrze wyposażone i pełne przestronnych mieszkań do kupienia. 
Odwiedź stronę internetową wyszukiwarkamieszkan.pl i sprawdź, jakie mieszkania znajdziesz na tym osiedlu. Wybierz interesującą Cię liczbę pokoi i metraż oraz odpowiednie piętro i zarezerwuje wymarzone lokum już teraz. Na portalu Wyszukiwarka Mieszkań czeka na Ciebie wiele ciekawych ofert zarówno w Warszawie, jak i w innych miastach Polski. Dodatkowo klienci portalu mogą liczyć na wyjątkowe oferty i rabaty przygotowane specjalnie dla nich. 

Data dodania: 06-06-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Siedlce

Segura

Posiadanie zmywarki to wielkie udogodnienie, zwłaszcza dla osób, które nie cierpią myć naczyń ręcznie. Warto jedn [..]
Więcej

Lokalizacja:

Cekanowo

Bartosz Baran Born To Cover

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dzisiejszym świecie i społeczeństwie bez urządzenia, jakim jest smartfon. N [..]
Więcej

Lokalizacja:

Warszawa

Lokalizator-telefonu-online.pl

Niejeden raz zdarzyło Ci się drżeć o bezpieczeństwo swojego partnera, dziecka lub rodzica? Chciałbyś mieć możli [..]
Więcej