O FIRMIE


WWW: https://dzikie-bieszczady.com/
Telefon: 697 905 704
Adres: Nowosiółki 30
Kod pocztowy: 38-604
Miejscowość: Hoczew


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Każdy rodzic pamięta wyjazdy letnie z rówieśnikami, na których zawiązywały się pierwsze przyjaźnie i miłości. To właśnie przebywanie z osobami w tym samym wieku sprawia, że obóz wydaje się ciekawszy. Zapewnij swojemu dziecku niezapomniane przeżycia i już dziś zarezerwuj mu wyjazd na obóz, o którym będzie opowiadać godzinami!

Jeżeli interesują Cię obozy letnie w Bieszczadach, to lepszej oferty niż tej przygotowanej przez dzikie-bieszczady.com, nie znajdziesz. Firma od lat organizuje wyjazdy dla dzieci, ale i dorosłych, które opierają się na licznych atrakcjach, gwarantujących niezapomniane przeżycia. Nie wierzysz? Sprawdź ich ofertę i zobacz, jak wiele opcji przygotowali oni dla Twojego dziecka. Pozwól mu aktywnie spędzać czas z rówieśnikami pośród niesamowitych widoków polskich gór. Nie zwlekaj - o szczegóły obozu dopytaj organizatorów i już dziś spakuj dziecko na wyjazd marzeń!

Data dodania: 10-06-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Stalowa Wola

ISOLIT Piotr Ulfig

Wilgoć pojawiająca się na ścianach jest uciążliwym problemem, który znacznie obniża standard mieszkalny. Jest to [..]
Więcej

Lokalizacja:

Rzeszów

BOHO-Art

Chciałbyś mieć w salonie jakiś wyjątkowy mebel, który byłby tylko Twój i sprawiłby, że czułbyś się w nim ko [..]
Więcej

Lokalizacja:

Lubaczów

Bettso

Jesteś w trakcie przeprowadzki i szukasz mebli do nowego lokum? A może przeprowadziłeś remont i pragniesz do czysteg [..]
Więcej