O FIRMIE


WWW: https://www.remontibudowa.pl/
Telefon: 22 578 85 40
Adres: Al. Jerozolimskie 204
Kod pocztowy: 02-486
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Użytkownik illiort dodał komentarz Ocena 4
W tym sklepie internetowym można z całą pewnością dostać materiały budowlane, które są wysokiej jakości. Dzięki temu zyskujemy pewność, że nasza budowa czy remont będzie solidnie wykonana.
Opublikowano: 2018-08-06 08:18:39Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Branża budowlana rozwija się w zawrotnym tempie, a na rynku pojawiają się coraz to nowsze produkty, które są podstawą konstruowania rozmaitych obiektów domy jednorodzinne, bloki, biurowce itd.). Jeżeli działasz w tej dziedzinie, doskonale wiesz, w jakim kierunku należy dążyć, aby spełnić aktualne potrzeby i oczekiwania klientów. Materiały budowlane, za pomocą których tworzy się obiekty bądź zmienia przestrzeń, powinny być solidne oraz wysokiej jakości.

Dlatego z pomocą przychodzi firma Platforma dla Remontu i Budowy. Jest to sklep internetowy, który skupia się na dostarczaniu klientom sprawdzonych produktów z zakresu budowlanki. Oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i profesjonalnych firm. Stale rozszerzana pula akcesoriów wpływa na komfort klienta oraz satysfakcję wynikającą z udanego procesu budowy bądź remontu. Pod adresem remontibudowa.pl dostępna jest aktualna gama materiałów budowlanych oraz szereg wysokiej jakości produktów, które znacznie ułatwią budowę.

Data dodania: 05-06-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Siedlce

Segura

Posiadanie zmywarki to wielkie udogodnienie, zwłaszcza dla osób, które nie cierpią myć naczyń ręcznie. Warto jedn [..]
Więcej

Lokalizacja:

Cekanowo

Bartosz Baran Born To Cover

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dzisiejszym świecie i społeczeństwie bez urządzenia, jakim jest smartfon. N [..]
Więcej

Lokalizacja:

Warszawa

Lokalizator-telefonu-online.pl

Niejeden raz zdarzyło Ci się drżeć o bezpieczeństwo swojego partnera, dziecka lub rodzica? Chciałbyś mieć możli [..]
Więcej