O FIRMIE


WWW: https://www.krm-trade.com/
Telefon: +48 79 636 94 39
Adres: Wandy 16B
Kod pocztowy: 40--32
Miejscowość: Katowice


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Szukasz sprawdzonego dostawcy granitu? Zależy Ci na tym, aby znaleźć dobrą firmę, z która nawiążesz długą i owocną współpracę, która będzie korzystna zarówno dla jednej, jak i dla drugiej strony? W takim razie szczerze polecamy Ci ofertę firmy KRM-Trade. U nich możesz liczyć na bardzo konkurencyjne ceny, fachową obsługę oraz szeroki wybór materiałów granitowych ze sprawdzonego źródła. Zajmują się wydobyciem i importem zarówno płyt granitowych, jak i kamieni oraz bloków z tego materiału. Ich usługi są niezwykle elastyczne i zawsze dopasowane do potrzeb klienta, dzięki czemu możesz mieć pewność, że spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. 
Odwiedź stronę internetową krm-trade.com i zapoznaj się z cennikiem hurtowni granitu z doświadczeniem. Sprawdź, jakie dokładnie produkty możesz u nich zamówić i nawiąż współpracę z nimi już teraz. Jesteśmy pewni, że będziesz bardzo zadowolony zarówno z ich obsługi i podejścia do klientów, jak i z jakości oferowanych produktów. 

Data dodania: 06-08-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Tychy

WindBal

Już ponad od 10 lat WindBal stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i zapewnia ofertę usługową, któr [..]
Więcej

Lokalizacja:

Cieszyn

fulloutdoorprintservice

Klienci lubią produkty, które w jakiś sposób są inne. To, jakie etykiety pojawiają się na opakowaniu, na pewno wp [..]
Więcej

Lokalizacja:

Racibórz

AgriTruck

Nawet regularne sprawdzanie stanu technicznego pojazdu nie zawsze uchroni przed usterką. Wieloletnie użytkowanie ciąg [..]
Więcej