O FIRMIE


WWW: https://glas-tech.pl/pl/
Telefon: +48 61 664 15 00
Adres: Rabowicka 17
Kod pocztowy: 62-020
Miejscowość: Swarzędz


DODAJ OCENE


Użytkownik ucimowri dodał komentarz Ocena 3
Szkło hartowane, którego producentem jest GLAS-TECH, to doskonałe rozwiązanie dla budownictwa. Mają oni optymalną ofertę, w której nawet bardzo wymagający klient, znajdzie coś dla siebie. :)
Opublikowano: 2019-04-03 15:09:59Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Jeśli rozglądasz się za firmą, która oferuje szkło hartowane w Poznaniu, to dobrym pomysłem byłoby odwiedzenie witryny glas-tech.pl, gdzie masz możliwość zapoznania się z ofertą jednej z nich. Oferuje ona szkło hartowane o niezwykłej wytrzymałości, a także odporności na skrajne temperatury. Może wykonać szlifowanie lub odpowiednie otwory. Ten producent podejmie się nawet mniej standardowych zleceń. 

W jego ofercie można znaleźć również szyby dźwiękoszczelne, które nie tylko chronią przed hałasem, ale także przed skaleczeniem. Poza tym mają możliwość odbijania promieni słonecznych. Aktualna oferta obejmuje również szkło na balustrady. Szklane balustrady wyglądają nie tylko gustownie i stylowo, ale są skutecznym zabezpieczeniem schodów czy balkonu. Na wspomnianej wcześniej stronie można zapoznać się z dotychczasowymi realizacjami.

Data dodania: 10-08-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Jastrowie

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

Instalacje elektryczne muszą być pewne, to znaczy odpowiednio zabezpieczone przed przeciążeniami prądowymi. Bez teg [..]
Więcej

Lokalizacja:

Wielichowo

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

Dobra oferta, korzystne ceny oraz świetna obsługa. Te wszystkie cechy sprawiają, że Biuro Handlowe Topaz to aktualni [..]
Więcej

Lokalizacja:

Poznań

Indywidualne Fundamenty Gry

Twoje dziecko marzy o tym, aby aktywnie spędzać czas i trenować piłkę nożną, więc szukacie mu fajnej Akademii Pi [..]
Więcej