O FIRMIE


WWW: https://www.taniemilitaria.pl/
Telefon: 22 400 51 52
Adres: Lasek Brzozowy 13
Kod pocztowy: 02-792
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Przeciętnemu zjadaczowi chleba nic nie mówi określenie Airsoft Gun, ale miłośnicy broni i taktycznych gier terenowych doskonale znają ten termin i wiedzą, że jest to nazwa gazowej bądź elektrycznej repliki dowolnego rodzaju karabinu, strzelby lub pistoletu, do którego amunicję stanowią 6-milimetrowe kulki kompozytowe lub kulki z farbą o tej samej średnicy.

Jest to jedna z form spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, odpowiednia dla obu płci w wieku powyżej 14 lat. Jest to bezpieczne hobby pod warunkiem zachowania kilku prostych zasad i noszenia odpowiedniej odzieży ochronnej. Choć uderzenie kulki wystrzelonej z takiej repliki jest bolesne i może powodować zasinienia, nie jest niebezpieczne. Na stronie taniemilitaria.pl można przeczytać wiele ciekawych wskazówek i dowiedzieć się, jakie są zasady zachowania bezpieczeństwa w tym, odciągającym młodych i starszych ludzi od komputera. Nie jest to drogie hobby, bo początkujący air softowcy mogą kupić sprzęt za cenę niższą niż dobra karta graficzna.

Data dodania: 23-08-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Siedlce

Segura

Posiadanie zmywarki to wielkie udogodnienie, zwłaszcza dla osób, które nie cierpią myć naczyń ręcznie. Warto jedn [..]
Więcej

Lokalizacja:

Cekanowo

Bartosz Baran Born To Cover

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dzisiejszym świecie i społeczeństwie bez urządzenia, jakim jest smartfon. N [..]
Więcej

Lokalizacja:

Warszawa

Lokalizator-telefonu-online.pl

Niejeden raz zdarzyło Ci się drżeć o bezpieczeństwo swojego partnera, dziecka lub rodzica? Chciałbyś mieć możli [..]
Więcej