O FIRMIE


WWW: http://instytut-chemii-fizycznej.zmnch.pl/
Telefon: 22 343 2000
Adres: Kasprzaka 44
Kod pocztowy: 01-224
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Jedną z najprężniej działających placówek badawczych w Polsce jest IChF w Warszawie, który jest właścicielem lub współwłaścicielem wielu patentów w dziedzinie chemii fizycznej i innych nauk przyrodniczych. W potężnym i świetnie wyposażonym laboratorium instytutu pracuje się nad wynalazkami, które mają na celu polepszenie jakości życia, wspomaganie procesów produkcyjnych czy unowocześnianie technik leczenia. Ciekawość naukowców skierowana na odkrycie tego, co niewidzialne dla oka jest ogromna i niesie z sobą pozytywne efekty dla każdego z nas. Na stronie instytut-chemii-fizycznej.zmnch.pl można znaleźć link do wspaniałego filmu na YouTube najlepiej odzwierciedlającego istotę pracy laboratorium i działań instytutu. 

Ośrodek ten prowadzi wielokierunkową działalność, gdyż oprócz kształcenia młodej kadry naukowej wykonuje także wiele badań, pomiarów i analiz dla naukowców i przedsiębiorstw. Jako właściciele patentów, instytut często kieruje ofertę ich sprzedaży do właścicieli firm, pomagając w ten sposób rozwijać rodzimy biznes.

Data dodania: 13-08-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Siedlce

Segura

Posiadanie zmywarki to wielkie udogodnienie, zwłaszcza dla osób, które nie cierpią myć naczyń ręcznie. Warto jedn [..]
Więcej

Lokalizacja:

Cekanowo

Bartosz Baran Born To Cover

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dzisiejszym świecie i społeczeństwie bez urządzenia, jakim jest smartfon. N [..]
Więcej

Lokalizacja:

Warszawa

Lokalizator-telefonu-online.pl

Niejeden raz zdarzyło Ci się drżeć o bezpieczeństwo swojego partnera, dziecka lub rodzica? Chciałbyś mieć możli [..]
Więcej