O FIRMIE


WWW: https://sklep.tiptopol.pl/
Telefon: 61 815 22 42
Adres: Kostrzyńska 33
Kod pocztowy: 62-010
Miejscowość: Pobiedziska


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Decydując się na wybór konkretnego usługodawcy z branży napraw samochodowych, zastanówmy się starannie, komu powierzymy przywrócenie naszych czterech kółek do stanu pełnej sprawności.

Dobry warsztat poznaje się między innymi po tym, że istnieje możliwość sporządzenia wstępnej – i bezpłatnej – wyceny planowanych czynności naprawczych. Dodatkową ważną sprawą jest przestrzeganie reguły: brak efektów, brak kosztów ze strony klienta, który oddał swój samochód do danego punktu.

Koła samochodowe należą do najczęściej wymagających interwencji mechanika części. Jeżeli jesteśmy odpowiedzialni za wyposażenie naszego warsztatu choćby w łatki do dętek – poznajmy bliżej ofertę, jaką ma do zaproponowania firma TIP-TOPOL. Jest to doskonale znany większości specjalistów z branży napraw samochodowych dystrybutor szerokiej gamy urządzeń, z których korzystają dzisiejsi mechanicy.

Data dodania: 04-09-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Jastrowie

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

Instalacje elektryczne muszą być pewne, to znaczy odpowiednio zabezpieczone przed przeciążeniami prądowymi. Bez teg [..]
Więcej

Lokalizacja:

Wielichowo

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

Dobra oferta, korzystne ceny oraz świetna obsługa. Te wszystkie cechy sprawiają, że Biuro Handlowe Topaz to aktualni [..]
Więcej

Lokalizacja:

Poznań

Indywidualne Fundamenty Gry

Twoje dziecko marzy o tym, aby aktywnie spędzać czas i trenować piłkę nożną, więc szukacie mu fajnej Akademii Pi [..]
Więcej