O FIRMIE


WWW: http://msauto-car.pl/
Telefon: 796-725-720
Adres: Okólna 38
Kod pocztowy: 61-315
Miejscowość: Poznań


DODAJ OCENE


Użytkownik Kacper Michalak dodał komentarz Ocena 3
Pomoc drogowa MS auto Car bardzo szybko pomogła mi wydostać się z rowu, do którego trafiło moje auto wpadając w poślizg.
Opublikowano: 2018-10-02 13:20:16Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Usługi związane z holowaniem samochodu po jego awarii na drodze najczęściej kojarzą nam się z bardzo wysokimi opłatami. Do tego nierzadko dochodzi długi czas oczekiwania na przyjazd lawety, a więc i mnóstwo stresu oraz zupełnie niepotrzebnych nerwów. W przypadku wyboru firmy MS Auto Car będzie można jednak tego wszystkiego uniknąć, korzystając ze wsparcia dostępnego przez całą dobę i oczywiście 7 dni w tygodniu.

Szeroki zakres usług, który można sprawdzić na stronie internetowej msauto-car.pl, to nie tylko samo holowanie, ale i próba naprawy pojazdu na miejscu awarii. Do tego pomoc drogowa zdecydowanie najtaniej w całym regionie realizuje wszystkie swoje usługi, dysponując nowoczesnymi lawetami, z których pomocą może bezpiecznie przewozić auta osobowe oraz dostawcze różnego typu. Dzięki takiemu wsparciu awaria na trasie na pewno będzie mniej stresująca.

Data dodania: 13-09-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Jastrowie

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

Instalacje elektryczne muszą być pewne, to znaczy odpowiednio zabezpieczone przed przeciążeniami prądowymi. Bez teg [..]
Więcej

Lokalizacja:

Wielichowo

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

Dobra oferta, korzystne ceny oraz świetna obsługa. Te wszystkie cechy sprawiają, że Biuro Handlowe Topaz to aktualni [..]
Więcej

Lokalizacja:

Poznań

Indywidualne Fundamenty Gry

Twoje dziecko marzy o tym, aby aktywnie spędzać czas i trenować piłkę nożną, więc szukacie mu fajnej Akademii Pi [..]
Więcej