O FIRMIE


WWW: https://itstart.eu/
Telefon:
Adres: Maurycego Beniowskiego 5
Kod pocztowy: 53-210
Miejscowość: Wrocław


DODAJ OCENE


Użytkownik Marta Wilk dodał komentarz Ocena 4
Ten system jest bardzo prosty i intuicyjny dlatego wszystko szybko się do niego przyzwyczailiśmy. A że jako pracownicy handlowi jeździmy po różnych miastach to owy program bardzo się nam przydaje.
Opublikowano: 2019-03-14 13:00:13Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Rezerwując pokój w danym obiekcie chcemy, aby wszystko było jasne, przejrzyste i łatwe. IT Start jest firmą informatyczną, jaka zajmuje się obsługą obiektów noclegowych. Chodzi tu w jednakowym stopniu o hotele, jak również hostele czy pensjonaty. Funkcjonalna strona internetowa powinna zawierać w sobie specjalne narzędzia, za pomocą których każdy potencjalny gość ma szansę wskazać konkretny pokój i zabukować termin, w jakim chce w nim przebywać.

Warto zauważyć, że hotelowe systemy rezerwacyjne są normą w wielu krajach. Polska nie jest wyjątkiem, a polecana firma oferuje swoim partnerom doskonały poziom obsługi. Specjaliści zadbają o to, aby wdrożone narzędzia w pełni odpowiadały potrzebom danego obiektu. Duża liczba dotychczasowych klientów potwierdza w sposób jednoznaczny, że ta oferta jest godna uwagi i spełnia oczekiwania branży hotelarskiej.

Data dodania: 21-09-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Pęgów

JN Projekt

Jeśli planujesz kupić urządzenia dźwignicowe w najbliższym czasie, to powinieneś koniecznie zajrzeć na stronę jn [..]
Więcej

Lokalizacja:

Lublin

Pracownia psychologiczna SOWA

Prowadzisz firmę transportową i regularnie musisz interesować się testami psychologicznymi dla kierowców? Jest miej [..]
Więcej

Lokalizacja:

Wrocław

Olimp24 Rafał Klimek

Jeśli zastanawiają się Państwo, czy warto zapisać swoje dziecko na lekcje pływania, warto zajrzeć na olimp24.com, [..]
Więcej