O FIRMIE


WWW: http://www.arttap.com.pl/
Telefon: 889199756
Adres: Rzeczna 77A
Kod pocztowy: 05-270
Miejscowość: Nadma


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Skóra to materiał o ponadczasowym stylu, który doskonale nadaje się na tapicerkę samochodu. Jeśli pragniesz wprowadzić skórzane dodatki do wnętrza swojego auta, możesz wrócić się do pracowni tapicerskiej Art Tap. Wykonuje ona dla swoich klientów m.in. obszywanie kierownicy skórą. Wykorzystuje do tego skórę najwyższej jakości, przeznaczoną specjalnie do tapicerowania. Możesz mieć pewność, że zlecając to pracownikom firmy, otrzymasz satysfakcjonujący efekt.

Tapicerzy pracujący w firmie to fachowcy o dużym doświadczeniu. Do każdego zlecenia podchodzą z zaangażowaniem i dokładają wszelkich starań, by klienci byli zadowoleni z ich usługi. Jeśli chcesz być właścicielem samochodu o stylowym wnętrzu, współpraca z pracownią to dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. By dowiedzieć się więcej o jej usługach, odwiedź stronę arttap.com.pl. Znajdziesz tam dane kontaktowe firmy, a także atrakcyjny cennik jej usług.

Data dodania: 26-09-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Siedlce

Segura

Posiadanie zmywarki to wielkie udogodnienie, zwłaszcza dla osób, które nie cierpią myć naczyń ręcznie. Warto jedn [..]
Więcej

Lokalizacja:

Cekanowo

Bartosz Baran Born To Cover

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dzisiejszym świecie i społeczeństwie bez urządzenia, jakim jest smartfon. N [..]
Więcej

Lokalizacja:

Warszawa

Lokalizator-telefonu-online.pl

Niejeden raz zdarzyło Ci się drżeć o bezpieczeństwo swojego partnera, dziecka lub rodzica? Chciałbyś mieć możli [..]
Więcej