O FIRMIE


WWW: http://www.isolit.pl/
Telefon: (015) 842 08 93
Adres: 1 Sierpnia 24
Kod pocztowy: 37-450
Miejscowość: Stalowa Wola


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Wilgoć pojawiająca się na ścianach jest uciążliwym problemem, który znacznie obniża standard mieszkalny. Jest to jednak nie tylko problem natury estetycznej. Pojawiające się wraz z wilgocią grzyby i pleśnie mogę mieć bardzo negatywny wpływ na zdrowie ludzi przebywających w pomieszczeniach zajętych przez wilgoć. Dlatego warto zapobiegać występowaniu wilgoci jak najszybciej. Skuteczne preparaty na osuszanie ścian wewnętrznych oferuje sklep ISOLIT. Ma on wieloletnie doświadczenie w swojej branży, dzięki temu możesz mieć pewność, że proponowane przez firmę metody przyniosą oczekiwane efekty. Wielu klientów firmy potwierdza, że środki zakupione w sklepie pozwoliły im na skuteczne zwalczenie wilgoci.

Zaletą oferty firmy są również atrakcyjne ceny, pozwalające każdemu dokonać zakupu w sklepie i cieszyć się ze skuteczności preparatów. Na stronie isolit.pl możesz dowiedzieć się więcej o wysokiej jakości oferowanych środków.

Data dodania: 06-10-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Hoczew

Biuro Podróży DZIKIE BIESZCZADY

Każdy rodzic pamięta wyjazdy letnie z rówieśnikami, na których zawiązywały się pierwsze przyjaźnie i miłości. [..]
Więcej

Lokalizacja:

Rzeszów

BOHO-Art

Chciałbyś mieć w salonie jakiś wyjątkowy mebel, który byłby tylko Twój i sprawiłby, że czułbyś się w nim ko [..]
Więcej

Lokalizacja:

Lubaczów

Bettso

Jesteś w trakcie przeprowadzki i szukasz mebli do nowego lokum? A może przeprowadziłeś remont i pragniesz do czysteg [..]
Więcej