O FIRMIE


WWW: https://emaga.eu/
Telefon: +48 533 283 766
Adres: Aleja Solidarności 68
Kod pocztowy: 00-240
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Do wykańczania krawędzi balkonów lub tarasów wyłożonych płytkami ceramicznymi najczęściej wykorzystuje się trwałe profile aluminiowe, które odprowadzają ściekającą wodę poza główną bryłę budynku. W ten sposób chroni się ściany budynku przed nieestetycznymi zaciekami spowodowanymi intensywnymi opadami deszczu.

W sklepie internetowym emaga.eu znajdziesz niejeden wysokiej jakości okapnik balkonowy w niezwykle przystępnej cenie. Produkty tego typu są wykonane z najlepszej jakości materiałów, odpowiednio wyprofilowane, a przez to wysoce funkcjonalne i łatwe w montażu. Dzięki przemyślanej konstrukcji okapnik można w sposób trwały połączyć z izolacją posadzki i tym samym chronić budynek przed wilgocią przesączającą się przez mikro szczeliny w posadzce. W sklepie znajdziesz również wiele innych artykułów wykończeniowych do domu i ogrodu, dostępnych w dużej różnorodności typów, w niezwykle przystępnych cenach.

Data dodania: 14-10-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Siedlce

Segura

Posiadanie zmywarki to wielkie udogodnienie, zwłaszcza dla osób, które nie cierpią myć naczyń ręcznie. Warto jedn [..]
Więcej

Lokalizacja:

Cekanowo

Bartosz Baran Born To Cover

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dzisiejszym świecie i społeczeństwie bez urządzenia, jakim jest smartfon. N [..]
Więcej

Lokalizacja:

Warszawa

Lokalizator-telefonu-online.pl

Niejeden raz zdarzyło Ci się drżeć o bezpieczeństwo swojego partnera, dziecka lub rodzica? Chciałbyś mieć możli [..]
Więcej