O FIRMIE


WWW: http://galeriastolarki.pl/
Telefon: 91 460 26 01
Adres: Harnasiów 40
Kod pocztowy: 71-018
Miejscowość: Szczecin


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Szukasz producenta okien, który ma niewysokie ceny, a jednocześnie dba o to, aby jego produkty były wysokiej jakości? Zajrzyj na stronę galeriastolarki.pl, a znajdziesz tam doskonałe okna PCV. Firma znajduje się w Szczecinie, ale wykonuje okna dla inwestorów prywatnych i deweloperów z całej Polski.

Jako tworzywo plastyczne PCV pozwala na tworzenie okien w najróżniejszych kształtach, dlatego z usług tego przedsiębiorstwa korzystają także osoby, które wymieniają okna w budynkach o nietypowych otworach okiennych. W asortymencie znajdują się:

  • okna PCV Veka, 
  • system okien otwieranych na zewnątrz, 
  • systemy obrotowe i wychylne.

Okna otwierane na zewnątrz bardzo chętnie kupowane są przez klientów zagranicznych. Z kolei okna Veka mają doskonałą opinię popartą wieloletnim doświadczeniem. Wybierając ten typ okien, możesz mieć pewność, że przez wiele lat będą użytkowane bez najmniejszych problemów, gdyż są odporne na czynniki chemiczne i biologiczne, a przy tym są energooszczędne i dźwiękochłonne. Nie wymagają też żadnej konserwacji poza okresowym myciem z użyciem środków chemicznych. 

Data dodania: 11-11-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Nowogard

FCE.PL

Niech nauka języka angielskiego nigdy nie mija się z najważniejszym celem i swoistym przeznaczeniem, jednocześnie pr [..]
Więcej

Lokalizacja:

Mosty

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna

Praktycznie nie ma miejscowości, w której nie byłoby uprawy choinek, jednak nie na wszystkich rosną one zdrowo i ma [..]
Więcej

Lokalizacja:

Połczyn Zdrój

STUDIO22

Masz duże podwórko? Uwielbiasz spędzać czas na świeżym powietrzu? Pośród natury czujesz się jak ryba w wodzie? [..]
Więcej