O FIRMIE


WWW: https://boho-art.pl/
Telefon: 795 084 022
Adres: Boya-Żeleńskiego 12
Kod pocztowy: 35-001
Miejscowość: Rzeszów


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Chciałbyś mieć w salonie jakiś wyjątkowy mebel, który byłby tylko Twój i sprawiłby, że czułbyś się w nim komfortowo? Bez wątpienia meblem takim byłby fotel uszak w stylu retro, który nie tylko do Ci wygodę, ale także sprawi, że wnętrze salonu nabierze wyjątkowego charakteru. Fotel taki możesz zakupić na stronie boho-art.pl należącej do firmy zajmującej się renowacją mebli z dawnych epok, a także tworzeniem ich replik, które do złudzenia przypominają oryginały.

Wspomniany fotel, który możesz znaleźć na podanej stronie, to stylizacja antyczna wykonana z drewna. Jest to rzeźbiona konstrukcja w kolorze starego złota z tapicerką w kolorze bordowym wykończoną piękną lamówką. Jest to niezwykle wygodny i ponadczasowy mebel, który sprawi, że już nigdy Ci głowa nie opadnie, nawet jeśli w nim zaśniesz. Jest to sprzęt idealnie nadający się na fotel pana domu, w którym nikt inny nie będzie miał prawa usiąść. Powinieneś się jednak pospieszyć, ponieważ przedmioty te mają ogromny popyt i może się zdarzyć, że jeśli będziesz się ociągał, nie starczy go już dla Ciebie. 

Data dodania: 23-12-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Hoczew

Biuro Podróży DZIKIE BIESZCZADY

Każdy rodzic pamięta wyjazdy letnie z rówieśnikami, na których zawiązywały się pierwsze przyjaźnie i miłości. [..]
Więcej

Lokalizacja:

Stalowa Wola

ISOLIT Piotr Ulfig

Wilgoć pojawiająca się na ścianach jest uciążliwym problemem, który znacznie obniża standard mieszkalny. Jest to [..]
Więcej

Lokalizacja:

Lubaczów

Bettso

Jesteś w trakcie przeprowadzki i szukasz mebli do nowego lokum? A może przeprowadziłeś remont i pragniesz do czysteg [..]
Więcej