O FIRMIE


WWW: https://www.nellfit.pl/
Telefon: +48 600-984-516
Adres: 1 Maja 10
Kod pocztowy: 47-208
Miejscowość: Pokrzywnica


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Słodycze nie zawsze muszą oznaczać coś niezdrowego. Alternatywą dla powszechnie dostępnych produktów zawierających biały cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, wzmacniacze smaku, substancje spulchniające i konserwanty są pełnowartościowe batony i chałwy zawierające wyłącznie naturalne cukry. Są to wyroby typu raw, czyli skomponowane z naturalnych, nieprzetworzonych składników, powstałe bez pieczenia i stosowania wysokiej temperatury, która przyczynia się do zabijania dobroczynnych właściwości.

Produkty te cechuje prosty skład. Stanowią bowiem kompozycję orzechów i suszonych owoców, które w niskiej temperaturze zostają zblendowane i uformowane w baton. Oprócz dwóch - trzech tego rodzaju składników producent słodyczy Nelka stosuje do produkcji swoich wyrobów naturalny miód, który nie zostaje poddany obróbce termicznej. Więcej informacji o batonach i chałwach typu raw można znaleźć pod linkiem nellfit.pl.

Data dodania: 24-12-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Siedlce

Segura

Posiadanie zmywarki to wielkie udogodnienie, zwłaszcza dla osób, które nie cierpią myć naczyń ręcznie. Warto jedn [..]
Więcej

Lokalizacja:

Cekanowo

Bartosz Baran Born To Cover

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dzisiejszym świecie i społeczeństwie bez urządzenia, jakim jest smartfon. N [..]
Więcej

Lokalizacja:

Warszawa

Lokalizator-telefonu-online.pl

Niejeden raz zdarzyło Ci się drżeć o bezpieczeństwo swojego partnera, dziecka lub rodzica? Chciałbyś mieć możli [..]
Więcej