O FIRMIE


WWW: http://www.hth-ptt.pl/
Telefon: 032-2554276
Adres: Francuska 53
Kod pocztowy: 40-028
Miejscowość: Katowice


DODAJ OCENE


Użytkownik womaitsi dodał komentarz Ocena 5
Rozwiązania dla przemysłu, które oferuje ta firma są innowacyjne. Na przykład dzięki specjalistycznej izolacji rur mamy możliwość o zadbania o wydajne odprowadzenie ciepła w naszej instalacji.
Opublikowano: 2019-02-22 14:42:41Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Wszędzie tam, gdzie prowadzi się rury transportujące gorące ciecze czy gazy, np. w ramach miejskiej kanalizacji cieplnej, istnieje ryzyko dużej utraty energii. Przesyłane media są bowiem na tyle gorące, że „oddają” ciepło rurom, a te z kolei „przekazują” je na zewnątrz, co oznacza marnotrawstwo energii, a więc de facto pieniędzy. Aby do tego nie dopuścić, stosuje się innowacyjne rozwiązania, do których należy m.in. izolacja termiczna do rur. Oferuje ją firma HTH Novatech.

Izolacja termiczna do rur to zaawansowana technologia w postaci specjalnej powłoki, którą poleca się w szczególności w miejscach trudno dostępnych będących źródłem „ucieczki” ciepła, jak np. łączenia, kołnierze czy zawory. Izolację stosuje się bezpośrednio na dany element, znacząco zmniejszając utratę energii i tym samym po prostu oszczędzając pieniądze.

Data dodania: 12-02-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Tychy

WindBal

Już ponad od 10 lat WindBal stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i zapewnia ofertę usługową, któr [..]
Więcej

Lokalizacja:

Cieszyn

fulloutdoorprintservice

Klienci lubią produkty, które w jakiś sposób są inne. To, jakie etykiety pojawiają się na opakowaniu, na pewno wp [..]
Więcej

Lokalizacja:

Racibórz

AgriTruck

Nawet regularne sprawdzanie stanu technicznego pojazdu nie zawsze uchroni przed usterką. Wieloletnie użytkowanie ciąg [..]
Więcej