O FIRMIE


WWW: https://www.truck-tychy.pl/
Telefon: 32 217 72 11
Adres: Składowa 2a
Kod pocztowy: 43-100
Miejscowość: Tychy


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

P.U.H. Import-Export „TRUCK” Piotr Łysańczuk specjalizuje się w handlu podzespołami do samochodów osobowych i ciężarowych znanych marek, jak np. Seat, Skoda, Mercedes i wiele innych. Wszystkie oferowane części zamienne są wnikliwie sprawdzane, tak aby klient miał dostęp do produktu najwyższej jakości w korzystnej cenie. Sklep motoryzacyjny pomaga w łatwym serwisowaniu pojazdów dzięki rozbudowanemu asortymentowi, który można łatwo przeglądać i zamawiać, mając pewność ekspresowej dostawy.

Fabryka czeskich samochodów ciężarowych AVIA w trakcie kryzysu w 1992 dla ratowania firmy wyprodukowała model A31T z dodatkowym turbodoładowaniem. Nie był to zbyt udany projekt, jednak znalazł swoich nabywców również w Polsce. W sklepie Truck-Tychy.pl jest dostępnych wiele części do tego modelu, w tym także docisk sprzęgła w przystępnej cenie. To ważny element konstrukcji współpracujący z tarczą, łożyskiem oporowym oraz kołem zamachowym.

Data dodania: 23-01-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Tychy

WindBal

Już ponad od 10 lat WindBal stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i zapewnia ofertę usługową, któr [..]
Więcej

Lokalizacja:

Cieszyn

fulloutdoorprintservice

Klienci lubią produkty, które w jakiś sposób są inne. To, jakie etykiety pojawiają się na opakowaniu, na pewno wp [..]
Więcej

Lokalizacja:

Racibórz

AgriTruck

Nawet regularne sprawdzanie stanu technicznego pojazdu nie zawsze uchroni przed usterką. Wieloletnie użytkowanie ciąg [..]
Więcej