O FIRMIE


WWW: https://www.strefaskokow.pl/
Telefon:
Adres: Lotnicza 8
Kod pocztowy: 55-050
Miejscowość: Mirosławice


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Obecnie coraz więcej ludzi poszukuje rozrywki, niezwykłych wrażeń i sposobów na oderwanie się od codziennych trosk. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi skok ze spadochronem we Wrocławiu, wykonywany przez instruktorów znajdujących się na stronie Strefaskokow.pl. Propozycja ta to gwarancja dużej dawki adrenaliny, zapewniającej pozytywne uczucia. Ponadto, skoki dają możliwość przeżycia swobodnego spadania. Jest to chwila, w której ciało pozostaje wyłącznie pod wpływem działania grawitacji. Moment ten trwa mniej więcej kilka sekund i jest on uzależniony od wysokości, na jakiej znajduje się samolot w trakcie skoku.

Choć wielu osobom trudno w to uwierzyć, skoki spadochronowe uważane są za jeden z bezpieczniejszych sportów ekstremalnych. Dzieje się tak za sprawą obecności drugiego, zapasowego spadochronu oraz doświadczonego instruktora, czuwającego nad bezpieczeństwem pasażera. Ma on wieloletnie doświadczenie oraz setki lub tysiące przebytych skoków.

Data dodania: 06-02-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Pęgów

JN Projekt

Jeśli planujesz kupić urządzenia dźwignicowe w najbliższym czasie, to powinieneś koniecznie zajrzeć na stronę jn [..]
Więcej

Lokalizacja:

Lublin

Pracownia psychologiczna SOWA

Prowadzisz firmę transportową i regularnie musisz interesować się testami psychologicznymi dla kierowców? Jest miej [..]
Więcej

Lokalizacja:

Wrocław

Olimp24 Rafał Klimek

Jeśli zastanawiają się Państwo, czy warto zapisać swoje dziecko na lekcje pływania, warto zajrzeć na olimp24.com, [..]
Więcej