O FIRMIE


WWW: http://technikapcv.pl/
Telefon: 604260507
Adres: Górna 59A
Kod pocztowy: 32-310
Miejscowość: Klucze


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Twoi pracownicy skarżą się, że choć spawanie odbywa się w drugiej części hali, to mimo wszystko cierpią na ból oczu po przyjściu do domu, a także męczy kaszel, gdyż muszą wdychać szkodliwe dymy powstające podczas spawania? Może powinieneś w takim razie pomyśleć o wydzieleniu tej części, w której odbywa się spawanie, aby reszta pracowników nie cierpiała z tego powodu. Możesz to zrobić, zamawiając specjalne pasy z PCV w przedsiębiorstwie ze strony technikapcv.pl.

Każda oferowana przez tę firmę kurtyna spawalnicza PCV, której cena zależy od szerokości i wysokości otworu i jakości materiałów, idealnie sprawdzi się w tej funkcji, zatrzymując promieniowanie ultrafioletowe i podczerwone i dymy powstające podczas spawania. Dostępne są kurtyny wykonane z folii przezroczystej i kolorowej, która jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym elastyczna. Dostępne są także kurtyny żebrowane, które idealnie nadają się do miejsc, gdzie jest spory ruch wózków widłowych. Jeśli uważasz, że jest to dobre rozwiązanie dla Twojej firmy, wejdź na podaną stronę, gdzie możesz złożyć zamówienie.

Data dodania: 14-03-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Kraków

Gomeo

Otwierając własną firmę już na samym początku musimy się wyposażyć w wiele rzeczy. Bardzo ważnym elementem są [..]
Więcej

Lokalizacja:

Morawica

Beal.pl

Wspinaczka to coraz bardziej popularny sport. Wymaga on zarówno odpowiedniej wiedzy, jak i sprzętu. Dobry sprzęt wspi [..]
Więcej

Lokalizacja:

Kraków

CzesciAGD.pl

Artykuły gospodarstwa domowego zużywają się - ze względu na częstotliwość ich używania, jest to zupełnie norma [..]
Więcej