O FIRMIE


WWW: https://megablach.pl/
Telefon: 734 476 960
Adres: Nyska 59-61
Kod pocztowy: 50-505
Miejscowość: Wrocław


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Okna dachowe w atrakcyjnej cenie z montażem to coś, czego szuka wielu klientów. Nie da się ukryć, że kompleksowe usługi są coraz chętniej wybierane przez klientów sklepów. Rozwiązanie to daje im pewność, że produkt, który zamówili zostanie dobrze zamontowany, dzięki czemu będzie służył bez szwanku przez wiele lat. Poza tym monter, który odpowiedzialny jest za założenie okien daje gwarancję dobrze wykonanej usługi. Oznacza to, że klient bez obaw może reklamować produkt, jeśli zauważy, że ten działa niewłaściwie. Jednak takie sytuacje w hurtowni megablach.pl zdarzają się niezwykle rzadko, ponieważ ta, od początku swojego istnienia, współpracuje nie tylko z doświadczonymi pracownikami, ale również z najlepszymi producentami okien. 

Powyższe sprawia, że sklep jest w stanie zaproponować swoim klientom sprawdzone rozwiązania, które pomimo upływu lat, są nadal najlepszymi na rynku. 

Data dodania: 02-04-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Wrocław

SuperAutoMarket

Twoje stare auto niepotrzebnie zajmuje miejsce na posesji tylko dlatego, że nie możesz znaleźć kupca, który będzie [..]
Więcej

Lokalizacja:

Pęgów

JN Projekt

Jeśli planujesz kupić urządzenia dźwignicowe w najbliższym czasie, to powinieneś koniecznie zajrzeć na stronę jn [..]
Więcej

Lokalizacja:

Lublin

Pracownia psychologiczna SOWA

Prowadzisz firmę transportową i regularnie musisz interesować się testami psychologicznymi dla kierowców? Jest miej [..]
Więcej