O FIRMIE


WWW: https://visavis.waw.pl/
Telefon: 516 075 003
Adres: Jurija Gagarina 6
Kod pocztowy: 00-754
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.



Oceń firmę (0 z 0 głosów)



Opis Firmy

Nierzadko zdarza się, że ktoś zapisze się na wizytę do jakiegoś lekarza specjalisty, np. do stomatologa i na skutek codziennych obowiązków oraz zabiegania, zapomina o niej. Jest na to rada, dzięki nowoczesnym technologiom wiele gabinetów korzysta z możliwości i wysyła swoim pacjentom esemesowe powiadomienia, przypominające o dacie i godzinie wizyty.

Takie powiadomienia wysyła swoim pacjentom także dentysta z warszawskiego Mokotowa. O innych udogodnieniach, jakie czekają na pacjentów w gabinecie stomatologicznym, można poczytać na visavis.waw.pl, tam też można zarezerwować sobie termin wizyty. Z takiej możliwości z roku na rok korzysta coraz więcej osób, zapisujących się na wizytę do dentysty.

Dentysta z Mokotowa nie tylko przyjmuje dorosłych, chodzą do niego również najmłodsi pacjenci. Pokazuje im on, jak prawidłowo myć zęby, a także wykonuje takie zabiegi jak, choćby lakowanie bruzd i wypełnianie zęba mlecznego czy ekstrakcja mleczaków.

Data dodania: 10-04-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Siedlce

Segura

Posiadanie zmywarki to wielkie udogodnienie, zwłaszcza dla osób, które nie cierpią myć naczyń ręcznie. Warto jedn [..]
Więcej

Lokalizacja:

Cekanowo

Bartosz Baran Born To Cover

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dzisiejszym świecie i społeczeństwie bez urządzenia, jakim jest smartfon. N [..]
Więcej

Lokalizacja:

Warszawa

Lokalizator-telefonu-online.pl

Niejeden raz zdarzyło Ci się drżeć o bezpieczeństwo swojego partnera, dziecka lub rodzica? Chciałbyś mieć możli [..]
Więcej