O FIRMIE


WWW: https://sklep.ilav.pl
Telefon: +48 664 958 716
Adres: Świeradowska 47
Kod pocztowy: 02-662
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Sklep internetowy iLAV oferuje jakościowe akcesoria do wykonywania makijażu. Jednocześnie zapewnia swoim klientom możliwość ich zakupu w atrakcyjnych cenach. Jeśli jesteś doświadczoną wizażystką i prowadzisz salon kosmetyczny lub popularny blog, możesz również liczyć na stały rabat. Odwiedź stronę sklepu i wejdź w zakładkę "PRO", by dowiedzieć się więcej.

Osoba w sposób profesjonalny zajmująca się wykonywaniem makijażu doskonale wie, że jakościowe kosmetyki to połowa sukcesu. Istotną kwestią są również akcesoria, którymi te kosmetyki się aplikuje. Dlatego w ofercie znajdziesz m.in. szczoteczki jednorazowe do rzęs dostępne w różnych wariantach. Szczoteczki precyzyjnie nakładają tusz na rzęsy i starannie je rozczesują, dzięki czemu rzęsy wyglądają estetycznie i nie są posklejane.

Wyposaż swój salon w niezbędne akcesoria do wykonywania makijażu i zapewnij swoim klientkom satysfakcjonującą usługę. Jednorazowe szczoteczki do tuszu to także podstawa higieny, którą powinnaś zapewnić osobom odwiedzającym Twój salon.

Data dodania: 04-06-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Siedlce

Segura

Posiadanie zmywarki to wielkie udogodnienie, zwłaszcza dla osób, które nie cierpią myć naczyń ręcznie. Warto jedn [..]
Więcej

Lokalizacja:

Cekanowo

Bartosz Baran Born To Cover

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dzisiejszym świecie i społeczeństwie bez urządzenia, jakim jest smartfon. N [..]
Więcej

Lokalizacja:

Warszawa

Lokalizator-telefonu-online.pl

Niejeden raz zdarzyło Ci się drżeć o bezpieczeństwo swojego partnera, dziecka lub rodzica? Chciałbyś mieć możli [..]
Więcej