O FIRMIE


WWW: https://www.doortrade.eu/
Telefon: 516 018 760
Adres: Łopuszańska 38
Kod pocztowy: 02-232
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Sklep online mający w swojej ofercie szeroką gamę biernych oddzieleń przeciwpożarowych, zaprasza wszystkich do zapoznania się z nowościami i aktualnymi promocjami na drzwi i bramy przeciwpożarowe. W bogatym katalogu produktów zamieszczonym na doortrade.eu są zarówno drzwi przeciwpożarowe wewnętrzne, jak i zewnętrzne o różnej klasie ognioodporności.

Jeśli ktoś szuka drzwi uniwersalnych, to firma poleca drzwi ppoż. EI120. Są one tak skonstruowane, żeby można je było zamontować wewnątrz i na zewnątrz budynku. Drzwi gwarantują 2-godzinną barierę ochronną w przypadku, gdyby w budynku wybuchł pożar.

Dodatkowo firma może wyposażyć drzwi w karty i zintegrowany system kontroli dostępu oraz w system samozamykający. Niezmiernie ważne są też dźwignie bezpieczeństwa - antypaniczne oraz kratki wentylacyjne. W razie pytań warto zadzwonić pod numer 22 846 84 51. Pod tym numerem można też składać zamówienia na wybrane produkty z oferty firmowej.

Data dodania: 05-05-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Siedlce

Segura

Posiadanie zmywarki to wielkie udogodnienie, zwłaszcza dla osób, które nie cierpią myć naczyń ręcznie. Warto jedn [..]
Więcej

Lokalizacja:

Cekanowo

Bartosz Baran Born To Cover

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dzisiejszym świecie i społeczeństwie bez urządzenia, jakim jest smartfon. N [..]
Więcej

Lokalizacja:

Warszawa

Lokalizator-telefonu-online.pl

Niejeden raz zdarzyło Ci się drżeć o bezpieczeństwo swojego partnera, dziecka lub rodzica? Chciałbyś mieć możli [..]
Więcej