O FIRMIE


WWW: http://www.psychiatrabyd.pl/
Telefon: 502-984-229
Adres: Kolonijna 21
Kod pocztowy: 86-031
Miejscowość: Osielsko


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Głównym i najważniejszym celem działania, jakim jest leczenie uzależnień w Bydgoszczy, jest wyzwolenie chorego od czynników uzależniających, takich jak alkohol, narkotyki, czy też hazard. Po zakończeniu terapii pacjent powinien zaprzestać zażywania substancji psychoaktywnych, dzięki czemu ma on możliwość rozpoczęcia nowego, lepszego życia. Czas jej trwania nie jest narzucany odgórnie, ponieważ wiele zależy od sytuacji osoby zgłaszającej się do gabinetu. Spotkania odbywają się indywidualnie lub też w grupie, a kontakt do wykwalifikowanych specjalistów znajduje się na stronie psychiatra.byd.pl.

Terapia uzależnień bazuje na wielu różnych oddziaływaniach psychoterapeutycznych, które mogą być wspomagane leczeniem farmakologicznym. Zazwyczaj leki podawane są w początkowym okresie terapii lub też w momencie, gdy pacjent boryka się z zaburzeniami nastroju, takimi jak depresja. Spotkania ze specjalistami dedykowane są wszystkim osobom, niezależnie od wieku, płci i stopnia wyniszczenia organizmu.

Data dodania: 14-04-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Bydgoszcz

IDEAerp

Jeśli firma handlowa chce rozwijać swoją działalność to oprócz skupienia się na poszukiwaniu atrakcyjnych rynk [..]
Więcej

Lokalizacja:

Aleksandrów Kujawski

Autokasacja U Jacka

Autokasacja u Jacka to firma działająca od 2000 roku. Do oferowanych przez nią usług należy m.in. skupowanie samoch [..]
Więcej

Lokalizacja:

Bydgoszcz

PH PAAK Sp. J. Paczkowscy

Choć dostęp do sprzętów przeznaczonych do ćwiczeń siłowych jest bardzo szeroki to należy rozróżnić podział n [..]
Więcej