O FIRMIE


WWW: https://www.budo-ex.pl/
Telefon: 513 834 153
Adres: Krowoderskich Zuchów 3
Kod pocztowy: 31-371
Miejscowość: Kraków


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Potrzebujesz sprawnego systemu, który pozwoli łatwo dysponować wieloma pomieszczeniami, do których dostęp powinien być w pewnym stopniu ograniczony? Stosowanie pojedynczego zestawu kluczy jest kłopotliwe i uzależnia dostęp do np. serwerowni, czy szatni od jednej osoby. Firma Budo-EX posiada w swojej ofercie produkt, który zapewni porządek i komfortowe korzystanie ze wszystkich kluczy.

Zastosowanie farby proszkowej oraz materiałów wysokiej jakości sprawia, że szafka jest odporna na zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne. W ofercie znajdują się kompleksowe rozwiązania dla instytucji oświatowych i edukacyjnych, biur, magazynów oraz wszelkiego rodzaju innych organizacji. Metalowa szafka na klucze jest produktem, który znacząco ułatwi korzystanie z kluczy wszystkim upoważnionym pracownikom. Elegancka budowa oraz możliwość wyboru produktu odpowiedniego dla Twoich potrzeb sprawi, że już dziś możesz usprawnić działanie swojej firmy.

Data dodania: 03-05-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Kraków

Gomeo

Otwierając własną firmę już na samym początku musimy się wyposażyć w wiele rzeczy. Bardzo ważnym elementem są [..]
Więcej

Lokalizacja:

Morawica

Beal.pl

Wspinaczka to coraz bardziej popularny sport. Wymaga on zarówno odpowiedniej wiedzy, jak i sprzętu. Dobry sprzęt wspi [..]
Więcej

Lokalizacja:

Kraków

CzesciAGD.pl

Artykuły gospodarstwa domowego zużywają się - ze względu na częstotliwość ich używania, jest to zupełnie norma [..]
Więcej