O FIRMIE


WWW: https://kraftartsklep.pl/
Telefon: 798 127 281
Adres: Marysinska 1A
Kod pocztowy: 04-617
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Nie ma chyba radośniejszych przygotowań, niż te związane ze ślubem i jako że wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, młoda para załatwia każdą rzecz z dreszczykiem emocji i nadzieją, że wszystkie elementy układanki w ten wyjątkowy dzień połączą się w jedną całość, aby uroczystość była wspaniała i na długo pozostała zarówno w ich pamięci, jak i w pamięci świętujących z nimi gości.

Bardzo modny stał się obecnie personalizowany topper na tort wykonany na zamówienie dokładnie w takim kształcie, jaki wymyśliła sobie para młoda. Bez trudu można go zamówić na stronie kraftartsklep.pl zajmującej się produkcją najróżniejszych drobiazgów mających na celu uświetnienie tej jedynej w swoim rodzaju uroczystości. Firma ta zaprojektuje i wykona dowolny topper, taki jak:

  • duży napis,
  • ornament,
  • inicjały,
  • motyw graficzny.

Wybór zależy wyłącznie od pomysłu i kreatywności młodej pary, która może sobie także wybrać materiał, z którego ten produkt ma być wykonany. Może to być delikatna sklejka lub materiał z lustrzaną powłoką ze srebrzeniem albo złoceniem w zależności od pozostałych elementów dekoracji.

Data dodania: 13-06-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Siedlce

Segura

Posiadanie zmywarki to wielkie udogodnienie, zwłaszcza dla osób, które nie cierpią myć naczyń ręcznie. Warto jedn [..]
Więcej

Lokalizacja:

Cekanowo

Bartosz Baran Born To Cover

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dzisiejszym świecie i społeczeństwie bez urządzenia, jakim jest smartfon. N [..]
Więcej

Lokalizacja:

Warszawa

Lokalizator-telefonu-online.pl

Niejeden raz zdarzyło Ci się drżeć o bezpieczeństwo swojego partnera, dziecka lub rodzica? Chciałbyś mieć możli [..]
Więcej