O FIRMIE


WWW: http://www.parownice.info/
Telefon: 71 79 360 51
Adres: Poprzeczna 76
Kod pocztowy: 51-167
Miejscowość: Wrocław


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Klient, który poszukuje profesjonalnej firmy sprzątającej, wykorzystującej w swoich działaniach najefektywniejszy sprzęt, powinien zgłosić się do Cleaning Company. To przedsiębiorstwo usytuowane na terenie Wrocławia. Świadczy szeroki wachlarz usług z zakresu czyszczenia rozmaitych powierzchni.

 

Firma używa wysokiej klasy urządzeń, pośród których wyróżnia się przemysłowa myjka parowa – takiej też zakup proponuje. Została wykonana ze stali nierdzewnej, co sprawia, iż trudne środowisko przemysłowe nie jest dla niej żadną przeszkodą. Jedną z jej zalet stanowi możliwość włączenia natrysku gorącej wody. Dzięki niemu nawet najdotkliwsze, mocno nawarstwione zabrudzenia da się zwalczyć. Myjki, które można tutaj nabyć, osiągają wydatek pary do 970 g/min. Bez problemu poradzą sobie zatem z zanieczyszczeniami olejowymi. Produkty ciśnieniowe dodatkowo mają funkcję odsysania rozpuszczonych zabrudzeń. Warto zainwestować w takie rozwiązanie, ponieważ jest nie tylko bardzo skuteczne, ale i ekologiczne. Hale produkcyjne, zakłady przemysłowe czy warsztaty – wszędzie tam te artykuły mogą się przydać.

Data dodania: 29-05-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Pęgów

JN Projekt

Jeśli planujesz kupić urządzenia dźwignicowe w najbliższym czasie, to powinieneś koniecznie zajrzeć na stronę jn [..]
Więcej

Lokalizacja:

Lublin

Pracownia psychologiczna SOWA

Prowadzisz firmę transportową i regularnie musisz interesować się testami psychologicznymi dla kierowców? Jest miej [..]
Więcej

Lokalizacja:

Wrocław

Olimp24 Rafał Klimek

Jeśli zastanawiają się Państwo, czy warto zapisać swoje dziecko na lekcje pływania, warto zajrzeć na olimp24.com, [..]
Więcej