O FIRMIE


WWW: http://trident.waw.pl/
Telefon: +48 (22) 651-73-68
Adres: Kosiarzy 24a
Kod pocztowy: 02-953
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Większość osób zgłasza się do stomatologa dopiero wtedy, gdy zaczyna odczuwać ból zęba, tymczasem lekarze alarmują, że jest to za późno. Kiedy ząb zaczyna boleć, jest to znak, że infekcja bakteryjna dotarła już do jego tkanek miękkich, a więc próchnica jest zaawansowana. Można wówczas spodziewać się dłuższego i bardziej skomplikowanego, a niejednokrotnie także droższego leczenia. Warto więc systematycznie chodzić do dentysty i wykonywać przegląd uzębienia w celu jak najwcześniejszego wykrycia ewentualnych zmian próchniczych.

Dobrym miejscem do regularnych wizyt będzie gabinet Trident, który daje swym pacjentom możliwość niezwłocznej konsultacji - nigdy nie trzeba czekać na wizytę długo, mimo iż gabinet ten nie narzeka na brak zainteresowania ze strony pacjentów. W dodatku w gabinecie tym można wykonać szeroki zakres usług. Dentysta z Wilanowa może zaproponować nie tylko standardowe leczenie, ale też zabiegi endodontyczne czy leczenie periodontologiczne.

Data dodania: 05-06-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Siedlce

Segura

Posiadanie zmywarki to wielkie udogodnienie, zwłaszcza dla osób, które nie cierpią myć naczyń ręcznie. Warto jedn [..]
Więcej

Lokalizacja:

Cekanowo

Bartosz Baran Born To Cover

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dzisiejszym świecie i społeczeństwie bez urządzenia, jakim jest smartfon. N [..]
Więcej

Lokalizacja:

Warszawa

Lokalizator-telefonu-online.pl

Niejeden raz zdarzyło Ci się drżeć o bezpieczeństwo swojego partnera, dziecka lub rodzica? Chciałbyś mieć możli [..]
Więcej