O FIRMIE


WWW: https://kdk-sklep.pl/
Telefon: 660 526 194
Adres: Warszawska 53
Kod pocztowy: 05-300
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Prowadzisz działalność w domu i często zdarza Ci się przyjmować interesantów, dlatego pragniesz stworzyć gabinet, w którym pomieścisz wszystkie dokumenty i spokojnie porozmawiasz z klientem? Piękne i eleganckie meble do biura w domu, które w dodatku dopasujesz do stylu, w jakim urządzony jest cały dom, możesz nabyć na stronie kdk-sklep.pl. Jeżeli na przykład dom zaaranżowany jest w bardzo modnym od kilku lat stylu skandynawskim, to na stronach sklepu znajdziesz ergonomiczne, wykonane z doskonałych materiałów sprzęty w jasnych kolorach. Są one proste i funkcjonalne, a jednocześnie komfortowe i możesz je wybierać pomiędzy różnymi wariantami tego samego modelu.

W ofercie sklepu bez trudu odnajdziesz wygodne fotele biurowe obrotowe, ergonomiczne biurka, ładne szafki, kontenery i regały na dokumenty, krzesła biurowe, a także wiele mebli tapicerowanych, które możesz umieścić w pomieszczeniu, w którym klienci oczekiwać będą na swoją kolej. Zaletą wszystkich tych sprzętów jest to, że nawet po latach użytkowania są równie atrakcyjne, gdyż są idealnie wykończone z dbałością o szczegóły.

Data dodania: 02-06-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Siedlce

Segura

Posiadanie zmywarki to wielkie udogodnienie, zwłaszcza dla osób, które nie cierpią myć naczyń ręcznie. Warto jedn [..]
Więcej

Lokalizacja:

Cekanowo

Bartosz Baran Born To Cover

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dzisiejszym świecie i społeczeństwie bez urządzenia, jakim jest smartfon. N [..]
Więcej

Lokalizacja:

Warszawa

Lokalizator-telefonu-online.pl

Niejeden raz zdarzyło Ci się drżeć o bezpieczeństwo swojego partnera, dziecka lub rodzica? Chciałbyś mieć możli [..]
Więcej