O FIRMIE


WWW: https://maleszczescia.com/
Telefon: 519116519
Adres: Rivoliego 13
Kod pocztowy: 62-030
Miejscowość: Luboń


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Wartościowe jedzenie jest nie tylko smaczne, choć ta właściwości każdego pożywienia jest istotna, ale również zdrowe. Na szczęście coraz więcej Polaków ma tego świadomość, czego dowodzi chociażby rosnąca popularność domowych przetworów. Niestety, mimo że powszechnie docenia się ich smak i naturalny skład, brak czasu uniemożliwia ich przygotowywanie. Czy to oznacza, że trzeba z nich zrezygnować? Na szczęście nie, bo można je zamówić w sklepie maleszczescia.com, którego oferta obejmuje m.in. małe słoiczki z warzywami.

Dostępne w sklepie pasty i sosy wyróżniają się w pełni naturalną zawartością i brakiem dodatków często spotykanych w jedzeniu ze sklepowych półek, takich jak konserwanty, aromaty, utwardzacze czy emulgatory. Dzięki temu są nie tylko smaczne, ale również zdrowe i mają korzystny wpływ na organizm. Poza tym są ślicznie zapakowane, dlatego warto je zamówić na prezent.

Data dodania: 14-06-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Pęgów

JN Projekt

Jeśli planujesz kupić urządzenia dźwignicowe w najbliższym czasie, to powinieneś koniecznie zajrzeć na stronę jn [..]
Więcej

Lokalizacja:

Lublin

Pracownia psychologiczna SOWA

Prowadzisz firmę transportową i regularnie musisz interesować się testami psychologicznymi dla kierowców? Jest miej [..]
Więcej

Lokalizacja:

Wrocław

Olimp24 Rafał Klimek

Jeśli zastanawiają się Państwo, czy warto zapisać swoje dziecko na lekcje pływania, warto zajrzeć na olimp24.com, [..]
Więcej