O FIRMIE


WWW: https://www.starevent.pl/
Telefon:
Adres: Marszałkowska 9/15
Kod pocztowy: 00-626
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Podczas poszukiwania najlepszych mebli eventowych należy zwracać uwagę przede wszystkim na ich wygląd, ponieważ powinny one być dopasowane do charakteru i stylistyki danej uroczystości. Niezależnie od tego, jaką imprezę organizuje dana osoba, stoły, krzesła oraz ławeczki z pewnością okażą się niezwykle przydatne. Sprawdzą się one przede wszystkim w przypadku wesel, konferencji, bankietów, pikników na świeżym powietrzu i nie tylko. Dobra wiadomość jest taka, że dziś nie trzeba ich kupować, co byłoby nieopłacone, a to za sprawą firm takich jak Star Event.

Profesjonalny wynajem mebli eventowych to gwarancja zadowolenia klienta. W przypadku tego typu przedsiębiorstw można liczyć także na możliwość wypożyczenia solidnych i przestronnych namiotów, które są podstawą wśród par planujących wesele na łonie natury. Można w nich umieszczać szwedzkie stoły, stoliki dla gości, krzesła i nie tylko. Dzięki dużym wymiarom zmieści się w nich również parkiet taneczny oraz miejsce dla DJ-a i zespołu muzycznego.

Data dodania: 11-10-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Dobrze wykonana replika broni wcale nie musi być droga! Najważniejszą jednak kwestią powinno być jej wykonanie - ty [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Przeciętnemu zjadaczowi chleba nic nie mówi określenie Airsoft Gun, ale miłośnicy broni i taktycznych gier terenow [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Solispharm Sp. z o. o.

W przypadku, kiedy stan zdrowia nagle się pogarsza, z pewnością z pomocą przychodzą apteki całodobowe w Warszawie. [..]
Więcej>