O FIRMIE


WWW: https://www.hurtownia-jaj.pl/
Telefon: 600 66 17 14
Adres: Łódzka 119
Kod pocztowy: 62-060
Miejscowość: Stęszew


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

W branży cukierniczej oraz piekarskiej jaja są podstawowym składnikiem większości wyrobów. Stanowią one bowiem nie tylko surowiec do produkcji biszkoptów, ale niekiedy ich smak nadaje potrawie nietypową strukturę oraz smak.

Okazuje się również, że to nie świeże jaja cieszą się tutaj największą popularnością. O wiele chętniej wybiera się tutaj masę jajową. Jest ona bowiem praktyczniejsza w zastosowaniu, a szczególnie kiedy w grę wchodzi produkcja żywności na skalę masową. Kolejną zaletą masy jest fakt, że w wyniku procesu pasteryzacji jest ona o wiele dłużej przydatna do spożycia. Powstaje jednak pytanie, gdzie szukać masy o dobrej jakości?

Z rozwiązaniem pojawia się tutaj firma dostępna pod adresem hurtownia-jaj.pl. W ofercie asortymentowej znaleźć można nie tylko masę jajową, ale i świeże jaja.

Data dodania: 09-09-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Poznań

Indywidualne Fundamenty Gry

Twoje dziecko marzy o tym, aby aktywnie spędzać czas i trenować piłkę nożną, więc szukacie mu fajnej Akademii Pi [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Produkty, z których korzysta się w czasie trekkingu, powinny zostać odpowiednio przygotowane, aby jeszcze lepiej się [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Cenisz solidne ubrania? Szukasz odzieży, która będzie odporna na niesprzyjające warunki pogodowe? Odwiedź sklep hel [..]
Więcej>