O FIRMIE


WWW: https://skupciezarowe.com/
Telefon: 607 566 977
Adres: Ilino 15
Kod pocztowy: 09-100
Miejscowość: Płońsk


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Sprzedanie starego pojazdu ciężarowego nie musi być trudnym zadaniem i to niezależnie od jego aktualnego stanu technicznego. Wystarczy bowiem skorzystać z pomocy doświadczonego skupu, którego oferta została bardzo dokładnie zaprezentowana na tej stronie skupciezarowe.com. Firma przyjmuje pojazdy tego typu w każdym stanie, niezależnie od marki oraz aktualnego przebiegu.

Korzystając z tej oferty nie trzeba również martwić się mało przystępnymi warunkami cenowymi. Samochody ciężarowe w skupie są bowiem wyceniane przez doświadczonych rzeczoznawców. Osoby te biorą pod uwagę nie tylko stan techniczny pojazdów, ale także ich wyposażenie, które w wielu przypadkach może być wartościowe. Firma działa na terenie całego kraju i proponuje własny transport. W razie potrzeby pracownik zjawi się pod wskazanym adresem i samodzielnie zajmie się odbiorem pojazdu z wykorzystaniem nowoczesnych lawet.

Data dodania: 10-11-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Dobrze wykonana replika broni wcale nie musi być droga! Najważniejszą jednak kwestią powinno być jej wykonanie - ty [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Przeciętnemu zjadaczowi chleba nic nie mówi określenie Airsoft Gun, ale miłośnicy broni i taktycznych gier terenow [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Solispharm Sp. z o. o.

W przypadku, kiedy stan zdrowia nagle się pogarsza, z pewnością z pomocą przychodzą apteki całodobowe w Warszawie. [..]
Więcej>