O FIRMIE


WWW: https://www.kapitan-cook.pl/
Telefon: 511 722 198
Adres: Rejtana 12A
Kod pocztowy: 62-030
Miejscowość: Luboń


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Dieta wegetariańska to świadomy wybór coraz większej liczby osób. Całkowita rezygnacja z mięsa ma bowiem niezwykle pozytywny wpływ na zdrowie. Spożywanie większej ilości roślin strączkowych, produktów zbożowych oraz ryb znacznie redukuje ryzyko zachorowania na najróżniejsze choroby cywilizacyjne. Co więcej, wraz z tymi produktami dostarczane są cenne makroelementy, witaminy i minerały, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dzięki temu osoby będące na diecie bezmięsnej czują się lepiej, mają więcej siły i energii, a ich włosy, skóra i paznokcie są w doskonałej kondycji.

Wegetariański catering dietetyczny w Krakowie niezwykle tanio i szybko dostarczy pod Twoje drzwi Kapitan Cook. Firma na pierwszym miejscu stawia dobro klientów. Kontrahenci mogą być pewni, że każdy posiłek został przygotowany z nieprzeciętną dbałością o szczegóły wyłącznie z najlepszych, naturalnych składników. Sztab doświadczonych dietetyków czuwa nad tym, aby dnia były odpowiednio zbilansowane pod kątem zawartości cennych składników odżywczych.

Data dodania: 14-11-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Nowogard

FCE.PL

Niech nauka języka angielskiego nigdy nie mija się z najważniejszym celem i swoistym przeznaczeniem, jednocześnie pr [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Połczyn Zdrój

STUDIO22

Masz duże podwórko? Uwielbiasz spędzać czas na świeżym powietrzu? Pośród natury czujesz się jak ryba w wodzie? [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Sarbinowo

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Stępien

Prowadzisz firmę, która zajmuje się budową dróg czy nawierzchni płaskich? Szukasz przedsiębiorstwa, z którym mó [..]
Więcej>