O FIRMIE


WWW: https://galeco.pl/
Telefon: 668 476 041
Adres: Uśmiechu 1
Kod pocztowy: 32-083
Miejscowość: Balice


DODAJ OCENE


Użytkownik yellowgorilla559 dodał komentarz Ocena 3
Jeden z systemów rynnowych od Galeco okazał się spełniać nasze oczekiwania. Myślę, że ta marka stawia na jakość oraz odpowiednie właściwości. Produkty na medal!
Opublikowano: 2020-07-01 09:37:47Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Minęło ponad dwadzieścia lat, odkąd na rynku pojawiła się firma Galeco specjalizująca się w projektowaniu i produkcji najróżniejszych wyrobów do wykończenia dachu. Największy asortyment obejmują innowacyjne systemy rynnowe z różnych materiałów, w tym także rynny ocynkowane. Nie przypominają one jednak rynien znanych wszystkim z przeszłości, gdyż zostały wyprodukowane z najlepszej gatunkowo stali poddanej nie tylko cynkowaniu, ale i pokryciu specjalną warstwą polimerową i chromem, co uczyniło je wyjątkowo odpornymi na wszelkie warunki atmosferyczne, na co producent daje 10-letnią gwarancję. Należy także wspomnieć, że cena tego produktu jest taka sama jak rynien z PCV, zatem zainteresuje on szczególnie klientów z niewielkim budżetem.

Galeco Luxocynk, bo tak nazywa się ten system, jest nie tylko trwały i ekonomiczny, ale także estetyczny i będzie ozdobą każdego domu. W ofercie można znaleźć wszystkie potrzebne elementy spustowe i rurowe w wielu wielkościach, zatem bez trudu można będzie dostosować zakup do kształtu i powierzchni dachu. Każdy, kto zdecyduje się na zakup, będzie zadowolony.

Data dodania: 06-12-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Kraków

Gomeo

Otwierając własną firmę już na samym początku musimy się wyposażyć w wiele rzeczy. Bardzo ważnym elementem są [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Morawica

Beal.pl

Wspinaczka to coraz bardziej popularny sport. Wymaga on zarówno odpowiedniej wiedzy, jak i sprzętu. Dobry sprzęt wspi [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Kraków

Nycz Intertrade Sp. z o.o.

Szukają Państwo firmy, która odbierałaby od Państwa odpady niebezpieczne i zajęłaby się ich bezpiecznym wywozem [..]
Więcej>