O FIRMIE


WWW: http://abc-cars.pl/
Telefon: 720 055 000
Adres: Parowcowa 2
Kod pocztowy: 02-445
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Każda kolizja na drodze wymaga odpowiednich oględzin uczestniczących pojazdów. Nie warto lekceważyć lekkich, na pierwszy rzut oka stłuczeń, tylko udać się do sprawdzonego mechanika.

 

Fachowa naprawa wgnieceń w Warszawie to idealne zlecenie dla ABC Cars. Dużym atutem firmy jest praca na specjalistycznym sprzęcie i ogromna wiedza techniczna pracowników. Stale zmieniające się technologie wymagają na warsztacie nieustannego rozwoju i podwyższania standardów usług. Dzięki metodzie Paintless Dent Repair niektóre szkody mogą być usunięte bez konieczności późniejszego lakierowania. Dotyczy to głównie ubytków spowodowanych silnym gradobiciem lub lekkimi stłuczkami na parkingu. Jest to skuteczniejsze, wydajniejsze i szybsze rozwiązanie niż stosowane dotychczas. Jeśli masz problem z karoserią w samochodzie, to nie zwlekaj i umów się na wizytę telefonicznie lub przez stronę internetową.

Data dodania: 26-01-2020

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Dobrze wykonana replika broni wcale nie musi być droga! Najważniejszą jednak kwestią powinno być jej wykonanie - ty [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Przeciętnemu zjadaczowi chleba nic nie mówi określenie Airsoft Gun, ale miłośnicy broni i taktycznych gier terenow [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Solispharm Sp. z o. o.

W przypadku, kiedy stan zdrowia nagle się pogarsza, z pewnością z pomocą przychodzą apteki całodobowe w Warszawie. [..]
Więcej>