O FIRMIE


WWW: https://skrawanieobrobka.pl/
Telefon: 603 752 624
Adres: Poniatowskiego 24
Kod pocztowy: 39-300
Miejscowość: Mielec


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Od trzydziestu lat w branży przemysłu motoryzacyjnego, budowlanego i elektromechanicznego działa firma ze strony skrawanieobrobka.pl zajmująca się świadczeniem różnych usług dla kontrahentów nie tylko z kraju, ale z zagranicy. Jest to rodzinne przedsiębiorstwo spod Mielca, które cały czas się rozwijało i mimo że wiele innych przedsiębiorstw musiało odejść z branży, ono przetrwało dzięki wysokiej jakości swoich usług, wśród których jest także obróbka metalu CNC.

Jest to zakład wysoko wyspecjalizowany, który jest w stanie wykonać dokładnie każdy element z metalu, wykorzystując maszyny numerycznie sterowane, lub klasyczne frezarki czy tokarki. Zamówienia wykonywane są z materiału powierzonego przez klienta albo z materiału firmy. Wśród materiałów są między innymi stal nierdzewna, aluminium, mosiądz, miedź i brąz. Nie ma takiego zadania, którego firma nie byłaby w stanie wykonać, gdyż ma w swoim parku maszynowym prasy, na których można tłoczyć i wykrawać różne części z arkuszy metalowych. Pragnąc nawiązać z nią współpracę, wystarczy odezwać się do niej, korzystając z podanej wyżej strony.

Data dodania: 22-02-2020

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Trześń

HYDRONEX

Wieloletnie doświadczenie oraz gromadzona latami wiedza specjalistów oraz inżynierów przyczyniają się do tego, że [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Stalowa wola

Modern Dent Prywatny Gabinet Stomatologiczny Marcin Musialik

Zabiegi stomatologii estetycznej, jakie można wykonać w renomowanym gabinecie, pozwalają osobom z przebarwionymi czy [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Rzeszów

Falkon International Sp z o.o.

Strona internetowa falkoninternational.pl to miejsce, gdzie można zapoznać się z rozbudowaną ofertą firmy zajmując [..]
Więcej>