O FIRMIE


WWW: https://www.autoholowanie-szczecin.eu/
Telefon: 513 755 400
Adres: Budziszyńska 29a
Kod pocztowy: 70-023
Miejscowość: Szczecin


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Powodów, dla których warto skorzystać z usług pomocy drogowej w razie kolizji, jest kilka. Przede wszystkim pracownicy tego typu firm mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, które w tej branży jest bardzo istotne. Działają oni sprawnie i są w stanie usunąć niewielkie usterki na miejscu zdarzenia. Jednak najpopularniejszą usługą jest przewóz lawetą. Jest to pojazd mający wszelkie niezbędne licencje oraz standardy, dzięki czemu kierowcy nie muszą martwić się o bezpieczeństwo podczas transportowania auta.

Laweta posiada solidną i wytrzymałą platformę, na której umieszczane są uszkodzone samochody. Co ciekawe, niektóre z nich mogą transportować nie tylko modele osobowe, ale i dostawcze. Praktyczne informacje na ten temat dostępne są na stronie autoholowanie-szczecin.eu. Jest to adres przedsiębiorstwa oferującego profesjonalne holowanie w Szczecinie. Firma ta zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, dla których satysfakcja klienta jest kwestią priorytetową.

Data dodania: 04-03-2020

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Nowogard

FCE.PL

Niech nauka języka angielskiego nigdy nie mija się z najważniejszym celem i swoistym przeznaczeniem, jednocześnie pr [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Połczyn Zdrój

STUDIO22

Masz duże podwórko? Uwielbiasz spędzać czas na świeżym powietrzu? Pośród natury czujesz się jak ryba w wodzie? [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Sarbinowo

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Stępien

Prowadzisz firmę, która zajmuje się budową dróg czy nawierzchni płaskich? Szukasz przedsiębiorstwa, z którym mó [..]
Więcej>