O FIRMIE


WWW: http://naszeperfumy.pl/
Telefon: 503909783
Adres: Obrońców Pokoju 56
Kod pocztowy: 05-430
Miejscowość: Celestynów


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Zapachy męskie zwykle są dość podobne do siebie - opierają się na nutach drzewnych i silnie pachnących roślin, jak mięta, wetiwera czy mech. Powoduje to, że co prawda są wyraziste, piękne i zdecydowanie męskie, ale nie zawsze pozwalają na podkreślenie swej wyjątkowości. Na szczęście niektóre marki biorą pod uwagę to, że niektórzy mężczyźni chcą się wyróżniać, także za pomocą zapachu, dlatego postanowiły wzbogacić swoje wyroby o nieco mniej typowe, jak na męskie perfumy, nuty. Świetnym tego przykładem jest Paco Rabanne One MIllion Prive. Tester tego zapachu można w korzystnej cenie nabyć na stronie naszeperfumy.pl.

Zdecydowanie warto to zrobić, gdyż orientalne perfumy dla mężczyzn nie są często spotykane. W składzie tego wyjątkowego produktu można znaleźć japoński kwiat wiśni, mandarynkę i fasolę tonka, a więc nuty dobrze znane z damskich zapachów. Nie oznacza to jednak wcale, że woń ta jest delikatna i mało męska, producent idealnie wyważył nuty. Składniki te zostały doprawione ożywczym, wyraźnie zielonym mirtem, a także charakternym tytoniem. Intrygującego charakteru dodaje cynamon.

Data dodania: 09-04-2020

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Dobrze wykonana replika broni wcale nie musi być droga! Najważniejszą jednak kwestią powinno być jej wykonanie - ty [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Przeciętnemu zjadaczowi chleba nic nie mówi określenie Airsoft Gun, ale miłośnicy broni i taktycznych gier terenow [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Solispharm Sp. z o. o.

W przypadku, kiedy stan zdrowia nagle się pogarsza, z pewnością z pomocą przychodzą apteki całodobowe w Warszawie. [..]
Więcej>