O FIRMIE


WWW: https://www.dogtorzy.pl/
Telefon: 783 522 128
Adres: Fromborska 2a
Kod pocztowy: 82-300
Miejscowość: Elbląg


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Zauważyłeś, że ostatnio Twój kot zachowuje się dziwnie przy jedzeniu i mimo że jest głodny, odbiega od miski, a zdarza mu się także czasami warczeć? Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że twój pupil ma albo chory ząb, albo zapalenie dziąseł. Jeżeli jest to ząb, problem jest niewielki, ale jeśli zapalenie dziąseł musisz się przygotować na dłuższe leczenie. Nie każdy weterynarz jest w stanie postawić właściwą diagnozę w tym przypadku, dlatego warto wybrać gabinet weterynaryjny prowadzony w Elblągu przez trójkę lekarzy wkładających w swoją pracę całe serce.

Wybierz się ze swoim czworonogiem tam, gdzie stan jego uzębienia zostanie dokładnie zbadany i wiele powie o zdrowiu ogólnym. Być może trzeba będzie ściągnąć kamień nazębny lub usunąć jakiś ząb, a taki zabieg można przeprowadzić jedynie w znieczuleniu. Lekarze z gabinetu z linku dogtorzy.pl potrafią tak dobrać znieczulenie, by zwierzę dostało jak najmniej toksyn i jego zdrowie nie zostało nadszarpnięte. Wiele osób korzystających z pomocy tego gabinetu jest nim zachwyconych, a szczególnie ceni lekarzy za poświęcenie i profesjonalizm.

Data dodania: 14-04-2020

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Olsztyn

FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA

Organizacja czasu wolnego dziecka to dla rodziców niejednokrotnie poważne wyzwanie. Rynek ma tutaj jednak do zaoferowa [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Olsztyn

ACLARI DIAMONDS

Osoby poszukujące dobrej jakości biżuterii w sklepie internetowym Aclari są zapewniane o tym, iż w ich ręce trafi� [..]
Więcej>