O FIRMIE


WWW: https://www.mohomodels.com/
Telefon: 605644644
Adres: Jana i Stefana Rewersów 1
Kod pocztowy: 62--00
Miejscowość: Suchy Las


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Organizacja pokazu mody czy przygotowanie katalogu produktów do sklepu internetowego z odzieżą wymaga zaangażowania odpowiednich modelek, które wystąpią w sesji zdjęciowej. Gdzie można je wynająć?

Agencja MOHO Models oferuje nieprzeciętne top modelki w Poznaniu. Modelki mogą uczestniczyć w sesjach fotograficznych, reklamach, brać udział w pokazach czy pracować jako statystki w serialach i filmach. Poza tym agencja wynajmuje również hostessy na różnego typu targi, imprezy branżowe i firmowe. Klient może również wypożyczyć strój dla modelki lub zamówić przygotowanie specjalnego uniformu z logiem danego przedsiębiorstwa. Istnieje również możliwość wynajęcia fordanserek na różnego typu eventy. Warto zapoznać się z całą ofertą.

Na stronie internetowej agencji można znaleźć wszelkie niezbędne informacje, zdjęcia modelek oraz dane kontaktowe. Wybór tej firmy to strzał w dziesiątkę.

Data dodania: 24-06-2020

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Poznań

Indywidualne Fundamenty Gry

Twoje dziecko marzy o tym, aby aktywnie spędzać czas i trenować piłkę nożną, więc szukacie mu fajnej Akademii Pi [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Produkty, z których korzysta się w czasie trekkingu, powinny zostać odpowiednio przygotowane, aby jeszcze lepiej się [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Cenisz solidne ubrania? Szukasz odzieży, która będzie odporna na niesprzyjające warunki pogodowe? Odwiedź sklep hel [..]
Więcej>