O FIRMIE


WWW: https://matcars-roadside-assistance.business.site/
Telefon: 512549930
Adres: Klikuszowa 180A
Kod pocztowy: 34-404
Miejscowość: Klikuszowa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Przedsiębiorstwo MatCars Assistance kieruje swoją ofertę do najbardziej wymagających klientów. Jest to ceniona auto pomoc, dysponująca pojazdem, takim jak laweta w Nowym Targu. Firma ta czynna jest przez całą dobę niezależnie od dnia tygodnia i zatrudnia wyłącznie doświadczonych pracowników, którzy docierają na miejsce zdarzenia w możliwie jak najkrótszym czasie. Na co dzień zajmują się między innymi doraźnymi wymianami zużytych części samochodowych, transportem aut lub motorów na lawecie, dowozem paliwa, wymianą kół lub pompowaniem opon. Klienci mogą liczyć na profesjonalizm oraz niezawyżone ceny.

Powyższa firma dysponuje nowoczesnym i niezawodnym sprzętem oraz specjalistycznymi narzędziami, które poradzą sobie nawet z największą usterką. Najczęściej kontaktują się z nią kierowcy po przebytych stłuczkach. Niekiedy bowiem zdarza się, że ich pojazd nie jest w stanie dalej poruszać się po drodze, przez co musi zostać umieszczony na lawecie. Koszt jej wynajęcia uzależniony jest od liczby kilometrów, jakie będzie musiał pokonać pracownik.

Data dodania: 29-06-2020

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Kraków

Gomeo

Otwierając własną firmę już na samym początku musimy się wyposażyć w wiele rzeczy. Bardzo ważnym elementem są [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Morawica

Beal.pl

Wspinaczka to coraz bardziej popularny sport. Wymaga on zarówno odpowiedniej wiedzy, jak i sprzętu. Dobry sprzęt wspi [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Kraków

Nycz Intertrade Sp. z o.o.

Szukają Państwo firmy, która odbierałaby od Państwa odpady niebezpieczne i zajęłaby się ich bezpiecznym wywozem [..]
Więcej>