O FIRMIE


WWW: https://aniflex.pl/
Telefon: (+48) 44 789 08 00
Adres: Piaskowa 138
Kod pocztowy: 97-200
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Przedsiębiorstwo Aniflex znajduje się w gronie liderów zajmujących się tworzeniem etykiet termokurczliwych i samoprzylepnych. Posiada ono dwie uzupełniające się technologie druku, co oznacza, że jest w stanie oferować klientom niedrogą produkcję zarówno niskonakładowych, jak i wysokonakładowych partii. Jest to więc ceniony producent sprzedający etykiety w Warszawie, który może pochwalić się licznymi rekomendacjami. Zainteresowaniem cieszą się szczególnie modele samoprzylepne, będące doskonałym sposobem znakowania artykułów spożywczych oraz nośnikiem przekazów reklamowych.

Tak duża ilość materiałów samoprzylepnych i technik dekoracyjnych powodują, że powyższe etykiety sprawdzają się w wielu sytuacjach i zazwyczaj spotyka się je w branży:

  • logistycznej,
  • farmaceutycznej,
  • spożywczej,
  • kosmetycznej.

Powyższa firma oferuje wyłącznie ekologiczne rozwiązania. Wszystkie etykiety są bowiem drukowane na surowcach pochodzących z recyklingu, dlatego przypadną do gustu osobom dbającym o środowisko naturalne. Mogą oni liczyć także na doradztwo w razie wątpliwości i terminową realizację zlecenia.

Data dodania: 20-07-2020

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Poniatów

Xfelgi.pl

Troska o dobry wygląd naszego auta może kosztować wiele, szczególnie wtedy, gdy planujemy wymienić w nim standardow [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Dobroń

Travicom.PL

Garaż to szczególne miejsce, zwłaszcza dla mężczyzn. To niemal ich królestwo. W związku z  tym, że w garażu wy [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Tuszyn

Centrum Hurtowe Głuchów Medax

Od kilkudziesięciu lat w opisywanym centrum handlowym zaopatrują się kupcy z całego kraju. Centrum Hurtowe Medax ofe [..]
Więcej>