O FIRMIE


WWW: https://www.classart.pl
Telefon: 502 230 343
Adres: Popularna 1
Kod pocztowy: 02-473
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Chcąc mieć idealnie zdrowe, a do tego piękne zęby, można skorzystać z oferty zamieszczonej na stronie classart.pl. Przedstawia ją renomowana klinika stomatologiczna, z której usług chętnie korzystają osoby z całej Warszawy, nie tylko mieszkańcy najbliższych dzielnic, co jest dla niej najlepszą rekomendacją. Na pewno zachęca też do tego fakt, jak rozbudowaną kadrę stomatologów ma ten gabinet dentystyczny. Mieszkańcy Ursusa czy Ursynowa chętnie zatem umawiają się na wizyty, ponieważ wiedzą, że nigdy nie będą musieli na nie długo czekać.

Istotny jest też szeroki zakres świadczonych usług. W miejscu tym można między innymi wyleczyć zęby, także kanałowo, poddać się różnego rodzaju zabiegom chirurgicznym, założyć aparat ortodontyczny (także w postaci niewidocznych nakładek - Invisalign), czy też pozbyć się braków w uzębieniu. To ostatnie możliwe jest za pomocą wykonania implantów, jak i klasycznych uzupełnień - protez czy mostów.

Data dodania: 23-03-2021

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Dobrze wykonana replika broni wcale nie musi być droga! Najważniejszą jednak kwestią powinno być jej wykonanie - ty [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Przeciętnemu zjadaczowi chleba nic nie mówi określenie Airsoft Gun, ale miłośnicy broni i taktycznych gier terenow [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Solispharm Sp. z o. o.

W przypadku, kiedy stan zdrowia nagle się pogarsza, z pewnością z pomocą przychodzą apteki całodobowe w Warszawie. [..]
Więcej>