O FIRMIE


WWW: https://centrumgluchow.pl/
Telefon: 693 428 555
Adres: Trybunalska 4
Kod pocztowy: 95-080
Miejscowość: Tuszyn


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Od kilkudziesięciu lat w opisywanym centrum handlowym zaopatrują się kupcy z całego kraju. Centrum Hurtowe Medax oferuje stoiska dla sprzedawców hurtowych oraz producentów ubrań różnego rodzaju. Swoje stanowiska mają tutaj twórcy garniturów, strojów kąpielowych, czy też ubrań sportowych. Każdy zainteresowany znajdzie swojego dostawcę, który z pewnością zaproponuje ciekawą transakcję. 

Centrum Handlu Hurtowego jest czynne w poniedziałki i piątki w godzinach rannych i przedpołudniowych. Pozwala to na zrobienie szybkich zakupów i dalsze prowadzenie właściwej działalności w przypadku kupców. 

Poszczególne stanowiska oraz działy zostały odpowiednio oznakowane, aby każdy klient bez problemu mógł znaleźć właściwy asortyment. W halach wystawienniczych zamontowano wydajne systemy klimatyzacji, dzięki czemu zakupy stały się komfortowe.

Data dodania: 14-05-2021

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Poniatów

Xfelgi.pl

Troska o dobry wygląd naszego auta może kosztować wiele, szczególnie wtedy, gdy planujemy wymienić w nim standardow [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Dobroń

Travicom.PL

Garaż to szczególne miejsce, zwłaszcza dla mężczyzn. To niemal ich królestwo. W związku z  tym, że w garażu wy [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Tomaszów Mazowiecki

ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA

Przedsiębiorstwo Aniflex znajduje się w gronie liderów zajmujących się tworzeniem etykiet termokurczliwych i samopr [..]
Więcej>