O FIRMIE


WWW: http://www.hannsa.pl/
Telefon: 227220509
Adres: Piwna 12
Kod pocztowy: 05-850
Miejscowość: Konotopa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Zastanawiając się nad wyborem odpowiednich urządzeń do obróbki metali, warto poznać ofertę producenta ze strony hannsa.pl. Jest to firma mogąca się pochwalić dużą sprzedażą swojego innowacyjnego sprzętu na całym świecie. Wśród asortymentu jest też 5-osiowe centrum obróbcze wyróżniające się spośród maszyn oferowanych przez konkurencję wrzecionem uchylno-obrotowym. Dzięki temu nawet skomplikowane elementy są obrabiane szybko i sprawnie.

Zakup takiego sprzętu będzie doskonałą inwestycją, ponieważ jest on wydajny i cechuje się bezawaryjnością. Dlatego z pewnością podniesie efektywność zakładu nabywcy. Nawet standardowa wersja spełni oczekiwania każdego klienta. Maszyny te dostępne są w wielu modelach, dlatego warto skontaktować się z doradcą firmy, który pomoże precyzyjnie dobrać urządzenie do specyfiki zakładu. Warto dodać, że urządzenie to sprawdzi się także w obróbce kompozytów i tworzyw sztucznych.

Data dodania: 11-06-2021

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Dobrze wykonana replika broni wcale nie musi być droga! Najważniejszą jednak kwestią powinno być jej wykonanie - ty [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Przeciętnemu zjadaczowi chleba nic nie mówi określenie Airsoft Gun, ale miłośnicy broni i taktycznych gier terenow [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Solispharm Sp. z o. o.

W przypadku, kiedy stan zdrowia nagle się pogarsza, z pewnością z pomocą przychodzą apteki całodobowe w Warszawie. [..]
Więcej>