O FIRMIE


WWW: https://garaze.org.pl/
Telefon: 728 50 50 30
Adres: Siewna 21C
Kod pocztowy: 31-231
Miejscowość: Kraków


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Konstrukcje garaży blaszanych firmy Stalgar są stawiane na wylewkach lub betonowych bloczkach, które sprawdzają się wśród osób planujących przenoszenie ich w inne miejsce w przyszłości. Odznaczają się one nieskomplikowaną budową, na którą składa się poszycie, szkielet, poprzeczki dachowe oraz pionowe słupy. Tworzy się je z blachy ocynkowanej lub trapezowej dostępnej w różnych odcieniach. Garaż blaszak jest bardzo wytrzymały i niepodatny na zniszczenia mechaniczne.

Wykazuje on odporność na przeciążenia oraz działanie niekorzystnych warunków pogodowych, takich jak opady deszczu i śniegu czy ujemne temperatury. Ponadto na jego powierzchni nie pojawia się trudna do usunięcia korozja. Garaże z blachy nie wymagają tworzenia fundamentów i są do nabycia w atrakcyjnych cenach. Można je stawiać niezależnie od aktualnej pory roku i występują w wersji przeznaczonej dla jednego lub dwóch pojazdów.

Data dodania: 09-07-2021

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Kraków

Gomeo

Otwierając własną firmę już na samym początku musimy się wyposażyć w wiele rzeczy. Bardzo ważnym elementem są [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Morawica

Beal.pl

Wspinaczka to coraz bardziej popularny sport. Wymaga on zarówno odpowiedniej wiedzy, jak i sprzętu. Dobry sprzęt wspi [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Kraków

Nycz Intertrade Sp. z o.o.

Szukają Państwo firmy, która odbierałaby od Państwa odpady niebezpieczne i zajęłaby się ich bezpiecznym wywozem [..]
Więcej>