O FIRMIE


WWW: https://www.cleveragency.pl/
Telefon: 731 987 000
Adres: Karpia 21a
Kod pocztowy: 61-619
Miejscowość: Poznań


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Pomoc klientowi biznesowemu w skutecznym wypromowaniu prowadzonej przez niego działalności to domena pracowników agencji marketingowej, ogłaszającej się na stronie internetowej cleveragency.pl. Zakres wsparcia jest każdorazowo dobierany indywidualnie, aby zapewnić profesjonalną reklamę firmy w sieci z wykorzystaniem dostępnych narzędzi.

Jedną z najczęściej wybieranych możliwości, jakie może zaproponować przedsiębiorcy kadra agencji, jest reklama na Facebooku. Cena za taką formę promocji zawiera opracowanie jej treści, udostępnienie na serwisie oraz okresową aktualizację. Pracownicy dbają także, aby wszelkie informacje od klienta (zmiana danych teleadresowych, zakresu prowadzonej działalności) były natychmiastowo publikowane na profilu.

Agencja świadczy również doradztwo. Na swojej stronie i blogu udostępnia sprawdzone porady dotyczące zasad marketingu biznesowego oraz skutecznych sposobów promowania firmy w sieci. Jakość tych wskazówek zweryfikowało do tej pory wielu zadowolonych klientów.

Data dodania: 09-02-2022

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Poznań

Indywidualne Fundamenty Gry

Twoje dziecko marzy o tym, aby aktywnie spędzać czas i trenować piłkę nożną, więc szukacie mu fajnej Akademii Pi [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Produkty, z których korzysta się w czasie trekkingu, powinny zostać odpowiednio przygotowane, aby jeszcze lepiej się [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Cenisz solidne ubrania? Szukasz odzieży, która będzie odporna na niesprzyjające warunki pogodowe? Odwiedź sklep hel [..]
Więcej>